Велинград - online 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com

.
.
.
.
.
.
.

Kъща за гости


Продава /наем офиси

Даралl EООД


За Велинград
· Начало
· История
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Барокамера - ХИПЕРБАРИКА


Thursday, June 09
· Няма бюджетна линия, в която общината да не участва
· Една година без Николай Гяуров
Tuesday, May 24
· АГО получи два кувьоза със съдействието на княгиня Мария-Луиза
· Заслужено признание за труда на учителите
· ЦДГ “Детски рай” - жизнена и разнообразна
Tuesday, May 17
· Няколко паметника чакат решения
Tuesday, May 03
· И Върховна прокуратура се обяви за касиране на изборите
· 99% от нещата в туризма зависят от местната власт
· Болницата приключва 2004 г. със значителна загуба
Tuesday, April 26
· Съюзът на инвалидите иска по-голям клуб
· Тайните на хубавия козунак
Tuesday, April 19
· “Легнали полицаи” и светофари обезопасяват зоните около училищата
· Разкопаха улица без разрешение от общината
Tuesday, April 12
· Пациентите намаляват, но не защото са здрави
Tuesday, March 22
· Проект “Родопи” ще помага за съхраняване на природата
Tuesday, March 15
· Асен Каров - първият висшист и генерал в Чепинското корито
Tuesday, March 08
· 3 март: да пазим спомена за подвига и идеалите
Tuesday, March 01
· Диагностиката се върна с половин век назад
Tuesday, February 22
· Отвъд политиката - право в популизма
Tuesday, January 25
· Митрополит Арсений освети гробищата и новия кръст

SPA Hotel-Olympic


Къща за гости Bumerang


Вашата реклама в Интернет
Изработване на реклама, ефективна рекламна стратегия , публикуване на вашата реклама в този сайт.
Тел. 0876521487

Атмосферни условия
2021-12-16 08:40:50
Температура -1.70°C
Топл. индекс -3.21°C
Отн. влажност 99.90%

Финни прахови частици
No
PM 2.5
This example uses the method to display full HTML content in the expander
PM 10
#1120 291

0 µg/m³     50              100
       25               75                 


Средна стойност за последните 24 часа
Влажност 84.96 %
PM 2.5 µg/m3 26.64
PM 10 µg/m3 28.74

Минерали-М Велинград

Мебели от масив

Вила


Тоника - Велинград , производтво на билков чай