Велинград - online - “Чепинец” стартира с мач в Кюстендил 
Велинград - online
Всичко за Велинград
info@velingrad.com

Kъща за гости


Продава /наем офиси

Даралl EООД


За Велинград
· Начало
· История
· Хотели
· Недвижими имоти
. Квартири във Велинград
· Ресторанти
· Фирми
· Мебели от Велинград
· Минерални извори
· Минерални бани
· Минерални басейни
· Културно наследство

Барокамера - ХИПЕРБАРИКА


Tuesday, July 04
· „ВКТВ“ има нов врид управител
· Съветниците гласуваха поредица от решения за минерални води
· СЕСИЕН ОБЕКТИВ 26.06.2023
· Общината мълчаливо отказва информация за финансиране на фестивал
· Работна среща по проект за горското биоразнообразие
· Велинградчанин отглежда заедно марихуана и домати
· Международният фестивал „Дъга над Клептуза“ събра стотици талантливи деца
· „Моралът е доброто”
· Три дни ще е празникът на Ракитово
· КРИМИ ХРОНИКА 04.07.2023
· Малки обяви: 04.07.2023
· „Здравче-Венче“ с награда от Полша и нова постановка
· С поредица участия ВГ „Велина“ демонстрира творчески подем
· 20 години Мъжка фолклорна група „Каменчани“
· За 4 дни Велинград стана европейска столица на младежкото ориентиране
· Петър Мицин спечели титла на 200 м бътерфлай
· Ще възстановят пътеката от Локвата до Бялата скала
Wednesday, June 28
· СЕДМИЧЕН ОБЕКТИВ 27.06.2023
· През целия юли: над 60 събития в Празниците на културата
· Половин век с велинградските Празници на културата

“Чепинец” стартира с мач в Кюстендил
Публикувано 2008-08-11 22:32:16 от Темпо

ФК “Чепинец” изтегли тежък жребий за първите два кръга от началото на първенството в Югозападна “В” аматьорска футболна група. Велинградчани ще трябва да гостуват два пъти в Кюстендил, след като в първия кръг на 17 август (неделя) ще се изправят срещу “Велбъжд”(Кюстендил), чийто президент е Валери Ненов, а седмица по-късно отново като гости ще трябва да играят срещу друг тим от същия град – “Велбъжд-Кюстендил” (Кюстендил).
Първият от двата тима се води като частен, а вторият като общински. И двата мача са от 18.00 часа, като по непотвърдена информация първата среща може изобщо да не се състои поради неяснота около бъдещето на клуба. В близките дни ще стане ясно дали “Велбъжд” на Валери Ненов ще започне изобщо първенството, ако ли не – от Български футболен съюз ще трябва да търсят разрешение на възможния проблем – дали друг отбор да влезе на мястото на този или на противниците да бъдат присъждани служебни резултати. Все пак има възможност тимът да потвърди участието си и да започне новия сезон в групата. На 25 август пък “Чепинец” вече със сигурност ще играе мача си срещу другия клуб от южния град – “Велбъжд -Кюстендил”, чието участие е сигурно.
Междувременно от Българския футболен съюз потвърдиха, че и тази година съставът на Югозападна “В” аматьорска футболна група ще бъде от 20 отбора, като първият в крайното класиране ще влезе в по-горната “Б” група, а изпадащи ще бъдат 2 отбора.
Във ФК “Чепинец” броени дни преди началото на шампионата все още продължават неяснотите около играчите, които ще напуснат или ще се състезават през сезон 2008/2009. След като през миналата седмица французинът Иван Жо бе потвърдил пред треньора Стоян Божков, че ще остане и тази година в “Чепинец” и дори направи няколко тренировки, изведнъж опитният халф напусна отбора, като пред свои близки е обявил, че си търси друг клуб и по-изгодни финансови условия. Вместо него обаче нов играч от африкански произход се появи в съблекалнята – това е 29-годишният камерунец Бенджамин, който се е договорил с ръководството на тима и през новия сезон ще защитава цветовете на “Чепинец”. Африканецът е в България от 9 години, като във футболната му кариера си заслужава да се отбележи престоя му от година и половина в отбора на “Славия”. През сезон 2007/2008 Бенджамин игра за “Левски” (Елин Пелин). В близките дни се очаква с отобра да започне да тренира и Веселин Банчев. 21-годишният играч е съвсем близо до “Чепинец”, като за неговото идване настоява най-вече треньорът Стоян Божков. Специално за вестник „Темпо” Божков заяви, че е леко притеснен от позакъснялата подготовка на отобра, а и от липсата на контролни срещи до момента. Все пак обаче той смята, че изоставането ще бъде наваксано бързо със старта на новия шампионат.
Темпо

Програма за 1-ви кръг, Югозападна “В” АФГ
17 август (неделя), 18.00 часа:
Миньор Бобов дол - Велбъжд-Кюстендил Кюстендил
ФК Банско Банско - Сливнишки герой Сливница
Германея Сапарева баня - Левски Долна баня
Ботев Ихтиман - Места 2005 Хаджидимово
Витоша Бистрица - Хебър Пазарджик
Пирин Разлог - Люлин София
Миньор 1919 Перник - Струмска слава Радомир
Малеш Микрево - Пирин 2001 Благоевград
Левски Елин Пелин - Септември Симитли
Велбъжд Кюстендил - Чепинец Велинград









 
SPA Hotel-Olympic


Къща за гости Bumerang


Вашата реклама в Интернет
Изработване на реклама, ефективна рекламна стратегия , публикуване на вашата реклама в този сайт.
Тел. 0876521487

Атмосферни условия
2021-12-16 08:40:50
Температура -1.70°C
Топл. индекс -3.21°C
Отн. влажност 99.90%

Финни прахови частици
No
PM 2.5
This example uses the method to display full HTML content in the expander
PM 10
#1120 291

0 µg/m³     50              100
       25               75                 


Средна стойност за последните 24 часа
Влажност 77.61 %
PM 2.5 µg/m3 34.51
PM 10 µg/m3 36.78

Минерали-М Велинград

Мебели от масив

Вила


Пречистване на отпадни води